Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Content Specialist

Efectownia.pl

3 9006 600 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 23 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie opisów firm, opisów produktów oraz krótkich wpisów pod GMF,

  • moderowanie i regularne prowadzenie Google Moja Firma naszych klientów,

  • tworzenie miesięcznych planów i pomysłów na posty,

  • tworzenie treści oraz grafik do publikowanych postów,

  • prowadzenie profili Social Media dla naszych klientów,

  • raportowanie z prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • lekkie pióro,

  • znajomości zasad ortograficznych - pisane przez Ciebie teksty muszą być w pełni poprawne i wolne od błędów,

  • umiejętności tworzenia zarówno krótkich artykułów oraz dłuższych form blogowych, jak i krótkich wpisów na media społecznościowe,

  • umiejętności obsługi i zarządzania GMF,

  • umiejętność prowadzenia profilu firmy na Facebooku,

  • umiejętność tworzenia prostych grafik za pomocą Canva,

  • doświadczenia w copywritingu (wymagane minimum to praca jako freelancer i możliwość przesłania próbki swoich umiejętności),

  • umiejętności organizacji pracy i czasu pracy,

  • bardzo wysokiego poziomu samodzielności i odpowiedzialności za powierzone projekty.

To oferujemy

  • specjalistyczne szkolenia stacjonarne jak i online,

  • stałe zatrudnienie,

  • możliwość awansu wewnątrz firmy,

  • pracę przy różnorodnych projektach i ciekawych markach,

  • wyjazdy integracyjne,

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Wszystkie zadania od samego początku będziesz wykonywać w pełni samodzielnie. Dlatego prosimy o zgłaszanie się jedynie osób, które są w stanie przystąpić do wskazanych zadań i od pierwszego dnia podjąć pracę w pełnym zakresie. Zgłoś się do nas jeżeli czujesz, że to praca dla Ciebie.

Zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami

Jesteśmy agencją marketingową, która pomaga przedsiębiorcom w skutecznym pozycjonowaniu ich stron internetowych. Nie jesteśmy wielką korporacją, a w naszej pracy cenimy elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W końcu nie każdy ma takie same oczekiwania, prawda? Doskonale to rozumiemy, dlatego nasze działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, bazując przy tym na naszym wieloletnim doświadczeniu w pozycjonowaniu stron www oraz marketingu internetowym. Nie ma dla nas żadnych barier, w końcu nowoczesna technologia pozwala na szybkie kontaktowanie się między sobą, nawet gdy znajdujemy się na dwóch różnych krańcach kraju.