Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Content Specialist

IF.PL sp. z o.o.

3 0103 400 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie zleconych treści.

  • Tworzenie treści na zlecenia klientów.

  • Publikacja treści w CMS (Wordpress i inne).

  • Przygotowywanie list tematów oraz weryfikacja treści pod kątem SEO.

  • Wsparcie działu content w bieżących działaniach.

Nasze wymagania

  • Doskonale znasz zasady języka polskiego, a redagowanie treści to coś, co sprawia Ci przyjemność? Nie boisz się nowych wyzwań i chcesz się rozwijać? Dołącz do nas!

  • Szukamy kogoś, kto:

  • Jest studentem lub kończy studia na kierunku humanistycznym (mile widziani studenci filologii polskiej).

  • Posiada lekkie pióro i perfekcyjnie zna zasady języka polskiego.

  • Potrafi tworzyć i redagować treści.

  • Zna MS Word jak własną kieszeń.

  • Chce się rozwijać, nie boi się wyjść z inicjatywą.

  • Jest komunikatywny, pełen pozytywnej energii.

  • Jest dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin (40h/tygodniowo).

  • Zna podstawy SEO i optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek.

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w tworzeniu treści w Internecie (np. prowadzenie bloga, strony internetowej).

  • Doświadczenie w korekcie tekstów.

To oferujemy

  • Szkolenia z zakresu content marketingu, SEO, narzędzi i analityki.

  • Wykorzystanie wiedzy w praktyce, zdobycie cennych umiejętności, pożądanych na rynku pracy.

  • Współpracę z redakcjami wiodących portali internetowych.

O nas

Agencja IF.PL została stworzona przez trzech ekspertów SEO i performance marketingu z doświadczeniem w największych portalach w Polsce. Jeśli szukasz szczerej i efektywnej agencji marketingu online - Dobrze trafiłeś.

Nikogo nie udajemy, chcemy robić ruch.