Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Content Specialist

THOMPSON&STEIN KKP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kazimierza Brokla 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Kazimierza Brokla 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący reasearch materiałów w mediach polskich oraz zagranicznych

  • Redagowanie treści do strony internetowej/publikacji/notek prasowych

  • Tworzenie postów na Social Media – Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram

  • Współtworzenie contentu video (scenariusze)

  • Kontakt z dziennikarzami współpracującymi

  • Wsparcie Marketing Managera w bieżących projektach

  • Udział w eventach w Polsce oraz za granicą

Nasze wymagania

  • masz „lekkie pióro” – potrafisz redagować teksty

  • masz już za sobą pierwsze doświadczenie w marketingu i/lub prowadzeniu profili społecznościowych

  • biegle władasz językiem polskim i dobrze znasz język angielski studiujesz/kończysz studia na kierunku Marketing/Dziennikarstwo/PR lub pokrewnym i chcesz się rozwijać w tym obszarze

  • szybko znajdujesz potrzebne informacje (np. do artykułów)

  • znasz podstawy SEO

  • jesteś zmotywowany do pracy i nie boisz się nowych wyzwań

  • masz głowę pełną pomysłów i duże poczucie humoru :)

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy (Astoria)

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Zaufanie do tego, co robisz i Twoich kompetencji

  • Otwarty i partnerski styl zarządzania

O nas

Thompson&Stein to międzynarodowa grupa specjalizują się w świadczeniu usług corporate services oraz księgowych dla przedsiębiorców.  Jesteśmy liderem w zakresie obsługi polsko-estońskich projektów inwestycyjnych.

Do naszego zespołu marketingu w Warszawie, poszukujemy Junior Content Specialist.