Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Contract Controller

ISS Facility Services Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników.

Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i jakość.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie rezerwami na koszty/przychody
  • Nadzór nad jakością, kompletnością i poprawnością danych finansowych na kontrakcie, wyjaśnianie odchyleń i różnic
  • Kontrola przychodów i kosztów
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i prawnych
  • Prowadzenie ewidencji faktur kosztowych oraz przychodowych
  • Ścisła współpraca z Działem Księgowości
  • Udział w procesie zarządzania ryzykiem
  • Współpraca z Dyrektorem Kontraktu w kwestiach rozliczeń finansowych

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze controllingu, księgowości lub analizy finansowej
  • Bardzo dobra znajomość pojęć i procesów księgowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości i finansów
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne