Oferta pracy

Junior Controller

KAEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zestawień i raportów w oparciu o bazy systemowe ERP spółki;

  • Aktywny udział w przygotowaniu danych do zamknięcia miesiąca i roku;

  • Kalkulacje na potrzeby raportowania spółki w Polsce oraz jej zagranicznych oddziałów;

  • Weryfikacja danych systemowych pod kątem ich kompletności oraz poprawności przypisania do aktywności spółki;

  • Sporządzanie różnych raportów finansowych - tygodniowych i miesięcznych;

  • Inne zadania w zależności od bieżących potrzeb

Nasze wymagania

  • Jesteś studentką/em minimum trzeciego roku w trakcie o kierunku ekonomicznym, matematyki lub kierunków pokrewnych

  • Jesteś osobą otwartą na uczenie się i lubisz pracować z liczbami - masz zdolności analityczne;

  • Chcesz w pracy używać i rozwijać praktyczną znajomość języka angielskiego;

  • Dysponujesz czasem w zakresie minimum 20 godzin tygodniowo;

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • Po odbyciu stażu, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ;

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

"Remontuj z HARDY"

KAEM to znany w Polsce i Europie producent oraz dystrybutor szerokiej gamy narzędzi malarskich, środków ochrony osobistej oraz elektronarzędzi. Będąc leaderem na rynku krajowym, Firma rozwija się również bardzo dynamicznie na rynkach zagranicznych w ponad w 23 krajach. Wysoka jakość produktów oraz orientacja na klienta została potwierdzona licznymi nagrodami w kraju oraz za granicą. Stabilne podstawy finansowe oraz przyjęty model biznesowy Firmy KAEM są doceniane przez stały i lojalny zespół pracowników oraz partnerów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy