Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Controller Finansowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-10-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dr.Oetker Polska wiodący producent produktów spożywczych poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko :

    Miejsce pracy: Gdańsk
    01/10/2018

    Główne zadania:

    • udział w przygotowywaniu planów operacyjnych
    • analizy marży pokrycia
    • kalkulacje produktów
    • przygotowywanie zestawienia marżowości dla produktów
    • rozliczanie zleceń produkcyjnych
    • analizy zużycia surowców i opakowań
    • sporządzanie zestawień, raportów i prezentacji ekonomiczno-finansowych o różnym zakresie tematycznym
    • tworzenie prognoz i analiza odchyleń dotyczących wybranych pozycji z rachunku wyników
    • przygotowywanie raportu rabatowego na podstawie specjalistycznego oprogramowania
    • rozbudowa istniejących modeli finansowych oraz tworzenie nowych w celu dostarczania odpowiednich informacji
    • współpraca z innymi działami (produkcja, sprzedaż, logistyka, marketing) w zakresie wspólnych projektów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (kierunkowe z zakresu controllingu, finansów, księgowości)
    • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, Power Point, Access
    • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
    • zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z danych liczbowych
    • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym
    • umiejętność czytelnej wizualizacji wyników
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • nastawienie na dokładność, jakość i terminowość wykonywanej pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole
    • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
    • dodatkowe benefity: pakiet opieki medycznej i karta Multisport

    [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego jest spółka Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. (ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk). Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez odznaczenie odpowiedniego pola na stronie, do której link zostanie wysłany w wiadomości potwierdzającej wysłanie przez Państwa aplikacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://www.oetker.pl/pl-pl/dodatkowe-informacje/postepowanie-rekrutacyjne.html