Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Controller

  • Poznań, Sady (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Company Introduction
Magna Seating is an innovative leader in the development and manufacture of high quality complete seating systems, seat structure and mechanism solutions as well as foam & trim products for the global automotive industry. Our capabilities range from market and consumer research, full concept development, design and engineering, testing and validation to world-class manufacturing.

Główne obowiązki:

  • Czynny udział w tworzeniu budżetów oraz prognoz finansowych przy użyciu SAP BW
  • Raportowanie wykonania budżetu przez poszczególne działy przy użyciu SAP BW (Cost Center Reports / Profit Center Reports)
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca w tym przygotowanie raportów wymaganych przez Grupę na zakończenie miesiąca, kwartału, roku, w tym uzgodnienie sprzedaży oraz kosztów SAP BW z Hyperionem
  • Ścisła współpraca z Group Office w Sailauf
  • Utrzymanie i uaktualnianie systemu SAP BW w zakresie cen, wolumenu, statystycznych informacji, Dummy BOM
  • Kontrola, monitoring i koordynacja cen COP od strony zakupowej i sprzedażowej
  • Kontroling sprzedażowy
  • Kontroling list materiałowych (BOM) oraz marszrut w systemie SAP
  • Kontroling marż poszczególnych projektów przy użyciu SAP BW
  • Aktualizacja cen standardowych w systemie SAP
  • Analiza odchyleń od standardów
  • Kontroling zadań toolingowych F6
  • Czynny udział w doskonaleniu wszelkich procedur
  • Kontroling zadań inwestycyjnych
  • Czynny udział w tworzeniu raportów na potrzeby SOX i wszelkich audytów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie w grupach kapitałowych oraz międzynarodowych organizacjach pracujących z SOX. Preferowane firmy z sektora Automotive.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad rachunkowych oraz przepisów podatkowych
  • Zdolności analityczne - analiza danych, umiejętność czytania i stosowania aktów prawnych
  • Znajomość MS Office, SAP, BW
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Samodzielne stanowisko w przyjaznej atmosferze pracy
  • Możliwości rozwoju, uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się