Oferta pracy

Junior Controller

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów analitycznych na potrzeby użytkowników wewnętrznych

  • Monitoring kluczowych wskaźników efektywności działalności - tzw. KPIs

  • Wsparcie prac związanych z procedurą zamknięcia miesiąca

  • Analiza oraz wyjaśnianie przyczyn odchyleń od budżetu

  • Rozwój raportowania wewnętrznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie jego zdobywania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Sumienność oraz zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów klasy ERP (np. CDN XL/Optima)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu

  • Możliwość dynamicznego rozwoju kompetencji, w międzynarodowym środowisku

  • Praca w modelu hybrydowym (biuro, dom)

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna oraz multisport

  • Praca w przyjaznej atmosferze i nieformalnej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy