Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następujących zgód: Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Polish Assembly Centre Sp. z o.o. ul. Wiosenna 10 Śrem na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.) oraz art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Polish Assembly Centre Sp. z o.o. ul. Wiosenna 10 Śrem na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.) oraz art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Polish Assembly Centre Sp. z o.o.

Junior Controller

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.O firmie

  • Wiosenna 10, Śrem
    Śrem, wielkopolskie
  • Ważna 15 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Wiosenna 10

Śrem

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie raportów analitycznych na potrzeby użytkowników wewnętrznych

  • Monitoring kluczowych wskaźników efektywności działalności - tzw. KPIs

  • Wsparcie prac związanych z procedurą zamknięcia miesiąca

  • Analiza oraz wyjaśnianie przyczyn odchyleń od budżetu

  • Rozwój raportowania wewnętrznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie jego zdobywania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Sumienność oraz zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów klasy ERP (np. CDN XL/Optima)

To oferujemy

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu

  • Możliwość dynamicznego rozwoju kompetencji, w międzynarodowym środowisku

  • Praca w modelu hybrydowym (biuro, dom)

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna oraz multisport

  • Praca w przyjaznej atmosferze i nieformalnej kulturze organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - część B&C International należącej do amerykańskiej grupy SPRINGS Window Fashions z siedzibą w Middleton, Wisconsin - jest firmą produkcyjną zajmującą się produkcją dekoracji okiennych. Specjalizujemy się w produkcji hurtowej rolet okiennych w wymiarach standardowych oraz w produkcji rolet ’made to measure’ charakteryzującej się wysoką jakością wykonania. Nasi klienci są w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy