Logo Pracuj.pl

Junior Copywriter - edukacja

SKRIWARE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

SKRIWARE sp. z o.o.

Kolejowa 21

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Co zatem będzie należało do Twoich obowiązków:
  • tworzenie materiałów edukacyjnych, w tym scenariuszy zajęć, kart pracy, prezentacji multimedialnych, materiałów szkoleniowych, historyjek/bajek edukacyjnych, interaktywnych aktywności w tematyce STEAM;
  • opracowywanie dostarczonych konceptów w formie docelowych materiałów edukacyjnych,
  • zbieranie i analiza treści i informacji potrzebnych do tworzenia materiałów edukacyjnych,
  • rozwój bazy materiałów pomocniczych dla twórców treści edukacyjnych;

Nasze wymagania

  • Więc jeśli:
  • mieszkasz w Warszawie lub okolicach;
  • fascynują Cię nowe technologie i interesuje Cię jak w ciekawy sposób wykorzystać je w edukacji;
  • jesteś energicznym i komunikatywnym człowiekiem, który umie zaciekawić i zainspirować ludzi w każdym wieku;
  • nie boisz się wyzwań i lubisz podejmować własną inicjatywę w przedsiębiorczym duchu;
  • potrafisz organizować i pilnować swoich obowiązków zawodowych;
  • chcesz pracować w interdyscyplinarnym zespole zmieniając oblicze edukacji w Polsce i na świecie...
  • to poznajmy się!
  • Czego potrzebujesz, żebyśmy mogli Cię skutecznie i szczęśliwie wdrożyć w świat Skriware:
  • perfekcyjna znajomość zasad gramatyki, składni etc. języka polskiego,
  • umiejętność tworzenia tekstów o różnym charakterze i przeznaczeniu, kierowanych do różnych grup odbiorców,
  • łatwość formułowania myśli i "lekkie pióro", łatwość opowiadania / tworzenia historii,
  • doskonała organizacja pracy i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • skrupulatność i dbałość o najwyższą jakość swojej pracy i tworzonych materiałów,
  • doskonała znajomość narzędzi do tworzenia materiałów tekstowych (edytory tekstu i prezentacji multimedialnych) i umiejętność ich wykorzystywania w praktyce,
  • umiejętność przekazywania informacji w formie tekstowo-wizualnej, w szczególności tworzenia materiałów multimedialnych, takich jak prezentacje, z dbałością o ich aspekt wizualny / wysoką estetykę,
  • umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji i ich obróbki, kompilacji, wnioskowania oraz prezentacji w różnych formach,
  • zainteresowanie obszarem nowoczesnej edukacji i chęć rozwijania się w tym obszarze,
  • mile widziane będzie ponadto doświadczenie w tworzeniu treści lub prowadzeniu zajęć, warsztatów lub szkoleń dla dorosłych lub dzieci,
  • dużym plusem będzie również płynna komunikacja pisemna w języku angielskim, czyli umiejętność tworzenia scenariuszy i materiałów wspierających.

To oferujemy

  • Jak z kolei my będziemy się wywiązywali z utrzymywania naszej relacji:
  • oferując wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • przeszkalając z obsługi drukarki 3D, robotyki i programowania;
  • dając możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów oraz w formie dodatkowych kursów;
  • oferując pracę w przyjaznej, luźnej, nie korporacyjnej atmosferze oraz możliwość realizacji własnych pomysłów i wpływ na rozwój Skriware.
  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z paroma słowami o sobie i motywacjach na [email protected]. Ważne! W tytule maila prosimy wpisać “Copywriter Skriware”.

O nas

Skriware to warszawski startup, który rozwija technologiczne rozwiązania edukacyjne w myśl metodologii STEAM. Chcemy zmienić sposób myślenia i podejścia do nauczania. Naszą ambicją jest inspirować najmłodsze pokolenia do zainteresowania się nauką, pokazać jak mogą ją wykorzystać w praktyczny sposób i wykorzystać na dalszych etapach życia. Drogą do jej realizacji jest aktywne wsparcie kadry nauczycielskiej, która odgrywa kluczową rolę w rozwijaniu umiejętności, wiedzy, a także pasji do nauki dzieciaków.

Junior Copywriter - edukacja, Kolejowa 21, Warszawa