Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Copywriter

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Morwowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Britenet Sp. z o.o.

Morwowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów związanych z prowadzeniem komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • wsparcie w tworzeniu materiałów promocyjnych,

  • przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów na potrzeby działu,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (zbieranie ofert, nadzór nad realizacji zleceń- drukarnie, agencje reklamowe, dostawcy i in.),

  • udział w projektach marketingowych,

  • wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań,

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe np. filologia polska, dziennikarstwo, specjalizacje: redaktorsko-medialna, edytorska etc.

  • Umiejętność pozyskiwania materiałów niezbędnych do przygotowania publikacji (we współpracy z innymi Działami firmy)

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac redakcyjnych

  • Odpowiedzialność i umiejętność dotrzymywania wyznaczonych terminów

  • Umiejętność podstawowej korekty tekstów

  • Znajomość zasad poprawnej polszczyzny oraz umiejętność weryfikacji tekstów pod kątem poprawności językowej i stylistycznej

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy redakcyjnej (media, serwisy online, blogi)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy