Oferta pracy

Junior Copywriter

Albedo Marketing Sp. z o.o.O firmie

  • Góralska 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Albedo Marketing Sp. z o.o.

Góralska 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w tworzeniu idei kreatywnych do kampanii marketingowych

  • Przekładanie wypracowanej idei na materiały (pisanie haseł reklamowych, postów do mediów społecznościowych, scenariuszy animacji, treści na materiały drukowane itp.)

  • Uczestnictwo w spotkaniach kreatywnych i ścisła współpraca z grafikami, strategami i copywriterami

Nasze wymagania

  • Umiejętność posługiwania się nieprzeciętnym, czasem ciętym, zawsze pięknym językiem polskim

  • Świadomość różnic między takimi kanałami komunikacji jak Tik Tok, Youtube, Facebook, Instagram

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2

  • Status studenta 3 bądź 5 roku filologii polskiej lub angielskiej/ absolwent tych kierunków (Jesteś po innych studiach, ale wierzysz w swoje umiejętności? Przekonaj nas listem motywacyjnym.)

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie, częściowo z biura)

  • Szansę na wdrożenie własnych pomysłów w ogólnopolskich i zagranicznych działaniach marketingowych

  • Uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach

  • Pracę dla największych marek w kraju (Mastercard, Henkel, Polkomtel, Nestlé, Whirlpool, Philips, Danone, IKEA, Żabka)

  • Możliwość awansu i błyskawiczny rozwój

  • Kreatywną, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze