Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Copywriter - Webmaster

PROMITEL Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

2 8503 150 brutto / mies.
  • Bocheńskiego 99
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROMITEL Sp. z o.o. Sp.k.

Bocheńskiego 99

Katowice

Firma Promitel jest czołowym dystrybutorem i importerem elektronicznych systemów zabezpieczeń i zajmuje czołową pozycję w tej części Europy. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów największych producentów z branży.

Zajmujemy się projektowaniem inteligentnych systemów bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdują się kamery do monitoringu, systemy alarmowe, systemy przeciwpożarowe, kontrola dostępu, kamery termowizyjne, wideodomofony oraz wszystkie potrzebne do budowy tych systemów akcesoria. Oferujemy również zaawansowane oprogramowanie i systemy standaryzowanej wymiany informacji o produktach – RFID. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników do naszego biura w Katowicach.

Opis stanowiska:

Praca na cały etat.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • aktualizację danych produktowych: technicznych, funkcjonalnych, zdjęć, katalogów, instrukcji i certyfikatów
  • przeglądanie baz danych, stron internetowych w poszukiwaniu danych produktów
  • przygotowywanie danych do importu/eksportu pomiędzy różnymi systemami
  • aktualizacja i dbanie o poprawność danych produktowych dostępnych na stronie
  • redagowanie artykułów blogowych: inspiracyjnych o tematyce technicznej (branża zabezpieczeń) oraz eksperckich zgodnie z zasadami SEO
  • tworzenie opisów SEO dla kategorii produktowych, marek i produktów
  • aktualizację contentu na landing page’ach dedykowanych markom
  • pisanie tekstów do newsletterów

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z copywritingiem / content marketingiem
  • umiejętność tworzenia angażujących treści - zarówno dłuższych form tekstowych, jak i krótkich copy
  • perfekcyjna znajomość zasad gramatyki, ortografii i interpunkcji
  • sprawność w redagowaniu tekstów
  • poczucie estetyki
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność oraz otwartość
  • nastawienie na rozwój
  • znajomość MS Office

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży technicznej
  • doświadczenie w administracji stronami internetowymi, CMS

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży zabezpieczeń
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Sympatyczny zespół w rozwijającej się firmie, w której nie będziesz się nudzić

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne