Oferta pracy

Junior Country Manager

MaspexO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

KLUCZOWE ZADANIA:

  • efektywna realizacja polityki sprzedażowo-projektowej produktów należących do Grupy Maspex w sektorze B2B
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych zagranicznych oraz współpraca z obecnymi
  • monitorowanie trendów rynkowych na podległym regionie eksportowym
  • współpraca z największymi firmami z obszaru FMCG w szczególności z producentami z sektora słodyczowego, mlecznego, convenience i wiodących sieci Fast Food

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • masz doświadczenie na samodzielnym stanowisku w sprzedaży na rynkach zagranicznych w sektorze B2B i bardzo dobrze znasz system pracy związany z obsługą sprzedaży eksportowej
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, dodatkowe języki będą atutem
  • jesteś gotowy do częstych wyjazdów służbowych
  • Twoje mocne strony to: komunikatywność, kreatywność, samodzielności w działaniu, zaangażowanie w pracę oraz inicjatywa w podejmowanych działaniach
  • potrafisz budować długofalowe relacje biznesowe
  • potrafisz prowadzić długofalowe projekty
  • masz wykształcenie wyższe technologicznego lub ekonomiczne, albo jesteś w trakcie jego zdobywania

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość realizacji ciekawych projektów produktowych dla największych koncernów w sektorze FMCG, wdrażanie i tworzenie nowych aplikacji produktowych
  • możliwość zdobycia unikatowej wiedzy projektowej i produktowej dzięki współpracy z działami: Marketingu, R&D oraz Zakupów , odpowiedzialnymi za globalne marki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w zespole, dla którego ważna jest współpraca oraz kreatywność
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy