Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Creative Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-02-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plej Sp. z o.o.

    Od lat robimy wszystko, by móc o sobie powiedzieć: BRAND EXPERIENCE AGENCY.
    I choć nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, ta dewiza przyświeca nam od zawsze.

    Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego.
    Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

    W naszej agencji najważniejsi są ludzie. Ci, dla których pracujemy, i ci, z którymi pracujemy. Budujemy relacje oparte na wzajemnej otwartości, szczerości i obustronnym zaufaniu.
    Wierzymy w partnerską współpracę z jasnymi i prostymi zasadami.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy Junior Creative Managera z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy koncepcyjnej. Masz głowę pełną pomysłów, świat jest dla Ciebie inspiracją? Potrafisz pięknie opowiadać o swoich pomysłach i masz wyczucie smaku? To ogłoszenie jest dla Ciebie!

    Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie i opisywanie konceptów eventowych oraz przygotowywanie prezentacji przetargowych.

    Oczekujemy:

    • umiejętności tworzenia kreatywnych prezentacji w tym bardzo dobrej znajomości programu PowerPoint (znajomość programu Keynote będzie dodatkowym atutem),
    • lekkiego pióra, czyli nienagannego stylu i zdolności budowania narracji,
    • podstawowych umiejętności graficznych
    • wysokiej wrażliwości estetycznej
    • otwartego i twórczego umysłu,
    • samodzielności w działaniu, entuzjazmu i zaangażowania,
    • rozwiniętego zmysłu estetycznego i poczucia dobrego smaku,
    • poczucia humoru i wyobraźni,
    • doskonałych zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole,
    • zainteresowania branżą reklamową i światem kultury.

    Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w agencji o podobnym profilu poparte portfolio oraz wiedza w zakresie technologii multimedialnych i ich wykorzystania w projektach eventowych.

    Możesz liczyć na:

    • jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia,
    • pracę w nowoczesnym biurze w Wilanowie, z dala od Mordoru,
    • zdobywanie doświadczenia w kreatywnym zespole, w przyjacielskiej atmosferze,
    • ciekawe projekty realizowane z różnorodnymi klientami,
    • spotkania i wyjazdy firmowe J
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej.

    Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, ślij CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 128, 02-952 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym celem przeprowadzenia procesu rekrutacji na wybrane stanowisko. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dostępną pod linkiem https://bit.ly/2REpe67

    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Plej Sp. z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 128, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat od wysłania CV”.