Oferta pracy

Junior Creative Project Coordinator

DDB Warszawa Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

DDB Warszawa Sp. z o.o.

Wybrzeże Gdyńskie 6C

Warszawa

Grupa DDB – posiadająca w swoich strukturach agencję DDB Warszawa, znaną z łączenia silnej strategii z wyróżniającą się kreacją, a także Gutenberg Warszawa, wiodącą agencję retail marketingu w Polsce – szuka osoby na stanowisko:

Junior Creative Project CoordinatorNumer ref.: 25/20

Zadania:

  • koordynacja wewnątrz agencji projektów i produkcji z zakresu BTL i digital
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji, w tym z działem kreacji i produkcji
  • opracowywanie harmonogramów i kosztorysów projektów
  • zarządzanie procesem z wykorzystaniem specjalnie stworzonych narzędzi do prowadzenia projektów
  • kontakt z podwykonawcami

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w koordynacji projektów digital i BTL w agencji reklamowej lub branży kreatywnej (np. domu produkcyjnym) jako account executive lub project coordinator
  • doświadczenie w pracy w obszarze kreacji i przygotowania formatów do druku
  • podstawowa wiedza z zakresu print production
  • znajomość formatów display i social mediowych, doświadczenie w pracy z mediaplanem
  • umiejętność planowania wielu tematów jednocześnie i zarządzania nimi
  • talent do nawiązywania i budowania relacji z ludźmi

Oferujemy:

  • pracę dla znanych marek przy dużych i ciekawych projektach
  • fajny zespół i wyjątkową atmosferę w pracy
  • stabilne zatrudnienie i pakiet medyczny
  • możliwość pracy zdalnej

Prosimy o przesłanie CV wraz numerem referencyjnym i klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

Jeżeli chcesz, abyśmy pozostawili Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji w DDB Warszawa, dopisz poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji w Grupie DDB (DDB Warszawa sp. z o.o. i Gutenberg Warszawa Sp. z o.o.)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Państwa danych osobowych jest DDB Warszawa sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 6c, Warszawa, tel. 22 560 34 00. Podane przez Państwa w ofercie pracy dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Szczegółowe informacje o sposobie i podstawie przetwarzania danych osobowych oraz katalogu Państwa uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych określa Polityka ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy