Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior CRM Admin/IT Support Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Craftware to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej innowacyjnych projektach rynku IT.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Bieżące wsparcie użytkowników aplikacji CRM - obsługa zgłoszeń serwisowych, kontakt z użytkownikami
    • Kontakt z lokalnym biznesem
    • Administracja systemem CRM (Salesforce) na potrzeby Klienta
    • Bieżący kontakt z Koordynatorem Zespołu
    • Analiza zgłoszeń serwisowych oraz przekazywanie błędów do Zespołu Wsparcia Technicznego
    • Bieżący kontakt z Zespołem Wsparcia Technicznego
    • Weryfikacja poprawek dostarczonych przez Zespół Wsparcia Technicznego
    • Tworzenie dokumentacji/instrukcji i bazy wiedzy

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy z klientem
    • Podstawowa znajomość SQL
    • Proaktywne podejście, cierpliwość i chęć nauki nowego oprogramowania (Salesforce)
    • Mile widziana znajomość dowolnego systemu klasy CRM, MS Excel, iOS oraz Certyfikat Salesforce Admin

    Oferujemy:

    • Dowolną formę współpracę

    • Wsparcie w rozwoju

      szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pomoc w certyfikacji, indywidualne planowanie ścieżki kariery, opiekę opiekuna merytorycznego
    • Otwartą ścieżkę awansu

      z pomocą opiekuna merytorycznego zaplanujesz indywidualną ścieżkę awansu zawodowego.
    • Wyjątkową atmosferę

      wspólne śniadania, nietypowe wydarzenia, kawę, owoce, imprezy integracyjne
    • Niekorporacyjne biura

      blisko centrum Warszawy z super wygodnymi fotelami, miejscem na rowery, strefą chill-out, piłkarzykami i ping-pongiem
    • Benefity

      karta Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, zwrot kosztów zdanych certyfikatów, zajęcia z języka angielskiego