Oferta pracy

Junior Customer Care Specialist

Blue Media S.A.

Powstańców Warszawy 6

Dolny Sopot

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów z klientami,

  • udział w rozpatrywaniu reklamacji,

  • kontrola i aktualizacja bazy danych klientów,

  • tworzenie procedur obsługi klienta w powierzonym sektorze,

  • weryfikacja danych osobowych klientów w systemach informatycznych,

  • praca ma charakter zmianowy (pon.-pt. 7:00-22:00 / sporadycznie sob.-ndz 8:00 - 16:00).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale obsługi klienta (mile widziane),

  • dobrą dykcję,

  • biegłą znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy w zespole oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych,

  • dobrą organizację pracy,

  • otwartość na zmiany oraz łatwość adaptacji w nowych warunkach.

Mile widziane

  • znajomość rynku e-commerce oraz usług z zakresu płatności, identyfikacja/weryfikacja, komunikacja

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • zaangażowanie w nowe wyzwania

  • pasja do tego, co robisz

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • współpracę i udział w unikalnych projektach,

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • Zapoznamy się z Twoją aplikacją

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!