Oferta pracy

Junior Customer Onboarding Specialist

Grupa PracujO firmie

4 5005 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wdrożeń i szkoleń dla Klientów z obsługi systemu eRecruiter przy użyciu narzędzi online np. MS Teams, webinary

  • odpowiadanie na pytania Klientów z zakresu obsługi systemu - telefoniczne, mailowe oraz poprzez live chat

  • wspólne przygotowywanie z działem Marketingu materiałów edukacyjnych dla Klientów (video, artykuły, webinary itp.)

  • dbanie o to, by nasi Klienci zawsze wiedzieli, że to oni są dla nas najważniejsi :)

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń lub szkoleń dla Klientów biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi online

  • rozmowa z Klientem biznesowym i wyjaśnianie interesujących go kwestii nie sprawia Ci trudności

  • bardzo dobrze znasz język angielski i nie boisz się go używać

  • interesujesz się nowymi technologami, a obsługa różnych systemów nie jest dla Ciebie wyzwaniem

  • jesteś otwarty/-a i masz pozytywne nastawienie do ludzi i świata – warunek konieczny :)

  • znasz system eRecruiter albo inne rozwiązanie SaaS’owe (mile widziane)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • treningi umiejętności miękkich

  • działania rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i przyszłym przełożonym

2

Spotkanie z przyszłym przełożonym i Team Managerem

eRecruitment Solutions sp. z o.o. jest częścią Grupy Pracuj, która jest właścicielem serwisu Pracuj.pl. Codziennie pomagamy tysiącom rekruterów w Polsce znaleźć idealnych kandydatów - Ciebie też. Jesteśmy liderem wśród rozwiązań wspierających rekrutacje w Polsce, sprzedawanych w modelu Software as a Service (SaaS). Umożliwia on sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie.

Przewiń do profilu firmy