Oferta pracy

Junior Customer Service and AML Specialist

PayU S.A.O firmie

PayU S.A.

Aleja Jana Pawła II 22

Warszawa

Poszukujemy:
Junior Customer Service and AML SpecialistNumer ref.: Lokalizacja: Warszawa

Jeśli....

  • znasz biegle język polski
  • nie przeszkadza Ci praca w weekendy i na zmiany wieczorne (8-16, 14-22)
  • praca w zespole sprawia Ci przyjemność i dodaje skrzydeł
  • lubisz uczyć się nowych rzeczy z prędkością światła
  • komputer nie ma dla Ciebie tajemnic
  • niczym poliglota znasz dodatkowo język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)
  • miałeś okazję pracować z systemami typu CRM
  • masz minimum podstawowe doświadczenie lub wiedzę w zakresie weryfikacji AML - mile widziane
  • postawiłeś już pierwsze kroki w obsłudze klienta

....to zdecydowanie stanowisko dla Ciebie!

Aplikuj i rozpocznij z nami współpracę a Twoje nowe obowiązki będą polegały na:

  • obsłudze połączeń przychodzących oraz rozwiązywaniu spraw w systemie CRM, trafiających drogą mailową
  • rejestrowaniu i przekazywaniu zgłoszeń do innych działów operacyjnych
  • rozpatrywaniu i rozwiązywaniu reklamacji
  • godnym reprezentowanie wizerunku firmy zgodnie z obowiązującymi standardami jakości
  • przeprowadzaniu weryfikacji AML

W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów w ramach systemu kafeteryjnego (www.mybenefit.pl)
  • możliwość pracy zdalnej po zakończeniu okresu próbnego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy