Oferta pracy

Junior Customer Service Specialist

Eco and More Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o dzieło
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która jest gotowa na zaangażowaną pracę i ma silną chęć samorozwoju. Osoba ta będzie członkiem niewielkiego, ale rosnącego zespołu sprzedaży, który ma skoncentrować się na wzroście i rozwoju Kluczowych Klientów. Będzie rozwijać się do samodzielnej pracy raportując bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży / właściciela firmy.

  • Stały, bezpośredni kontakt z naszymi Klientami oraz zespołami w firmie: obsługą magazynu, opiekunami handlowymi, działem marketingu, reklamacji, zakupów i z księgowością.

  • Kontakt z przedstawicielami klienta w celu realizacji zamówień i rozliczeń, w tym: obsługę zamówień Klienta i pomoc Klientom w ich realizacji poprzez sprawdzanie stanów magazynowych, kontakt z przedstawicielami klienta w celu zamówienia brakującego towaru, ustalanie z Klientem terminów realizacji

  • Monitorowanie wpływu należności za złożone zamówienia oraz komunikacja z Klientem w tej sprawie

  • Wyjaśnianie i rozwiązywanie wszelkich problemów na każdym etapie zamówienia (np. braków towarów, uwag do przesyłek, braku płatności)

  • Tworzenie i systematyczne aktualizowanie baz danych CRM

  • Wystawianie faktur, zwrotów, reklamacji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrze radzi sobie z obsługą komputera i Excela

  • Szybko uczy się obsługi systemów informatycznych (zamówienia, wystawianie faktur)

  • Lubi kontakt z ludźmi, jest nastawiona na rozwiązywanie problemów

  • Jest systematyczna, dokładna i staranna

  • Działa w sposób budzący zaufanie zarówno wśród pracowników jak i Klientów

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Wykazuje inicjatywę w działaniu oraz konsekwencję w dążeniu do jak najlepszej realizacji postawionych celów

  • Jest zainteresowana się ekologią, certyfikatami, składnikami i ich wpływem na zdrowie

  • Atutem będzie doświadczenie w pracy z dokumentami i doświadczenie w obsłudze Klienta niezależnie od branży

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie przez 3 m-ce, następnie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie oraz premię comiesięczną zależną od wskaźników (wszystkie elementy dokładnie ustalone - zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz)

  • Zniżkę pracowniczą na zakupy oraz bony okolicznościowe

  • Prywatną ochrona zdrowia w Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport w programie Benefit

  • Praca z wysokiej jakości ekologicznymi produktami, które dostępne są od ręki do własnego użytku

  • Świetny Zespół, który stanowi trzon firmy i tworzy jej wartość, a w trudnych sytuacjach pomaga i szkoli

  • Wymagające Szefostwo, które inspiruje, wyznacza cele i daje możliwości wykazania się

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony towarowe

Eco and More Sp. z o.o.

Od 2011 roku oferujemy ekologiczne kosmetyki, środki czystości i rozwiązania w codziennym życiu. Ułatwiamy wybory weryfikując wszystkie produkty w naszej ofercie tak, aby Klient nie musiał zastanawiać się na bezpieczeństwem i ekologicznością produktów. Tworzymy Zespół pasjonatów. Sprowadzamy produkty z całego świata, ze źródła, unikając pośredników, dzięki czemu mamy bezpośredni kontakt z producentem i możemy opowiedzieć o kulisach powstania marki.

Jesteśmy niewielką firmą, w której każdy ma możliwość współpracy z różnymi działami oraz realny wpływ na rozwój biznesu i podejmowane decyzje. Działamy prężnie, szybko i dynamicznie, adaptujemy na bieżąco plany by nie być ich niewolnikami. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego służymy pomocą, rozwiązujemy problemy i odpowiadamy na pytania, łatwiejsze i trudniejsze. Wiemy, gdzie szukać odpowiedzi - stoją za nami eksperci, my też staramy się kształcić każdego dnia. Obecnie poszerzamy nasz zespół -o stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy