Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Junior Customer Service Specialist with Italian

Devire

5 5006 700 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Globalna firma z obszaru IT/TELCO prężnie rozwijająca się na poznańskim rynku (oraz warszawskim).

Twój zakres obowiązków

  • • kontakt mailowy, telefoniczny oraz przez czat z Klientami firmy (poł. przychodzące, brak

  • sprzedaży);

  • • prowadzenie Klientów w procesie certyfikacji terminali płatniczych (po kompleksowym

  • szkoleniu);

  • • praca z systemem - wprowadzanie danych do bazy;

  • • współpraca z zespołem konsultantów;

  • • wsparcie techniczne bieżących Klientów.

Wymagania pracodawcy

  • • otwartość, komunikatywność;

  • • j. angielski oraz j.włoski na poziomie min. B2;

  • • pierwsze doświadczenia związane z obsługą Klienta;

  • • otwartość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 8-godzinne, również

  • popołudniowe)

  • • poczucie humoru ;)

Pracodawca oferuje

  • • umowa o pracę (3 miesiące --> czas nieokreślony);

  • • codzienny kontakt z językami obcymi;

  • • system szkoleń online, które można odbywać w godzinach pracy;

  • • bogaty pakiet benefitów:

  • Medicover

  • MyBenefit system / Multisport cards

  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • Program referencyjny

  • Dofinansowanie do okularów

  • Biuro w centrum Poznania, z widokiem na Ostrów Tumski

  • • szybki proces rekrutacyjny - spotkanie online i decyzja

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy