Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Customer Services Specialist

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czy chcesz dołączyć do naszego pozytywnego, zakręconego na punkcie Klienta, działu Customer Service? Chcesz pracować w międzynarodowej korporacji, która jest leaderem w Europie kontynentalnej w zamawianiu jedzenia przez Internet? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

    Pyszne.pl (część Takeaway.com) poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Twoje zadania:

    • Telefoniczne i mailowe wsparcie klienta,
    • Aktualizacja danych naszych restauracji,
    • Monitorowanie i przekazywanie zamówień do restauracji,
    • Ciągły rozwój i nauka nowych umiejętności w ramach szkoleń wewnętrznych.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Cierpliwości i empatii,
    • Zdolności jasnej komunikacji,
    • Pozytywnego nastawienia,
    • Dyspozycyjności,
    • Znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut),
    • Doświadczenie zawodowe mile widziane.

    System pracy:

    • 8h (7 dni w tygodniu, pełny etat),
    • weekendy

    Oferujemy:

    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Umowę o pracę
    Kartę sportową oraz kurs języka angielskiego
    Prywatną opiekę zdrowotną

    Świeże owoce

    Świetną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

    Międzynarodowe imprezy integracyjne
    Bycie częścią innowacyjnego zespołu Pyszne.pl

    Brzmi interesująco? A więc wejdź na link (link należy wkleić do przeglądarki internetowej) i wypełnij formularz.

    Liczymy na Ciebie!