Junior Customer Success Consultant (Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta)

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Junior Customer Success Consultant
(Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta)

Ta propozycja współpracy to szansa dla wszystkich, którzy chcą razem z nami wdrażać na polski rynek najnowocześniejsze systemy rezerwacji wizyt. Jeśli w nawiązywaniu i rozwoju relacji z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie, a komunikacja międzyludzka nie sprawia Ci żadnego problemu, to jesteś osobą, której właśnie szukamy!

Zadania:

  • obsługa reklamacji oraz rozwiązywanie wszelkich zgłoszeń Klientów, w tym zgłoszeń technicznych
  • realizacja kontaktów wychodzących i przychodzących poprzez telefon, email, czat, social media
  • edukowanie Klientów oraz przekonywanie ich do skorzystania z nowych funkcjonalności Booksy
  • dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klientów
  • reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Jeżeli:

  • masz doświadczenie lub interesujesz się pracą w środowisku start-upowym/ obsługi Klienta/ Customer Success
  • lubisz rozmawiać z Klientami
  • jesteś uśmiechniętym optymistą
  • skupiasz się na osiągnięciu celu
  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • posiadasz umiejętność przekonywania
  • potrafisz zorganizować sobie pracę
  • lubisz pracować w zespole
  • znasz pakiet Office
  • znasz język angielski (niewymagany lecz mile widziany)

…szukamy właśnie Ciebie

Oferujemy:

  • pracę zdalną przez kilka pierwszych miesięcy, docelowo pracę w biurze
  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego
  • pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kompetencje z zakresu znajomości produktu
  • zatrudnienie w szybko rozwijającym się, międzynarodowym start-upie
  • benefity: kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Wiele okazji do integracji - wspólnie świętujemy sukcesy, uprawiamy różne sporty, po prostu lubimy razem spędzać czas :)

#People First        #Act Like an Owner         #Work as a Team        #Shoot for the Moon

Booksy International to jeden z najszybciej rosnących polskich start-upów o globalnym zasięgu. Innowacyjna aplikacja codziennie zmienia branżę health&beauty na całym świecie.

Nasze główne biura zlokalizowane są już na 4 kontynentach.

Więcej o nas znajdziesz na www.booksy.com

Przeczytaj o nas więcej:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy