Oferta pracy

Junior Customer Success Manager

eRecruiter

5 50013 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

eRecruiter

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz dosprzedawać produkty i usługi, związane z systemem eRecruiter (jesteśmy działem sprzedażowym i szukamy osób, które nie boją się sprzedaży połączonej z obsługą Klientów 😊).

  • Oddamy w Twoje ręce portfel Klientów (docelowo ok. 130-160 niewielkich firm z całej Polski), którzy mają już system eRecruiter, a Twoim zadaniem będzie budowanie ich zaangażowania i rozwijanie współpracy poprzez kontakt telefoniczny, mailowy i spotkania biznesowe.

  • Będziesz odpowiadać za utrzymanie swoich Klientów i za ich zadowolenie z naszych usług.

  • Kwestie formalne, czyli procesowanie zamówień i umów ze swoimi Klientami, będą również częścią Twojej pracy.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby z minimum rocznym doświadczenie w zakresie sprzedaży lub/i HR tech lub/i rekrutacji.

  • Potrzebne Ci będzie czynne prawo jazdy kat. B (czynne, czyli Twoja ostatnia jazda samochodem to nie egzamin ;)).

  • Bądź gotowa/y do odbywania podróży służbowych (obecnie prowadzimy głównie spotkania online, ale być może wrócimy niedługo do tych tradycyjnych).

Mile widziane

  • Świetnie, jeśli znasz branżę rekrutacyjną, ale nie jest to koniecznie.

  • Jeszcze lepiej, jeśli znasz nasz system – eRecruiter lub inne rozwiązanie SaaS’owe.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia (wliczona w wynagrodzenie podane w ogłoszeniu)

  • Pracujemy w modelu opartym na stałej podstawie i zmiennej premii sprzedażowej.

  • Premia kwartalna jest uzależniona od wyników sprzedażowych

  • Dajemy przestrzeń do pełnej samodzielności i podejmowania decyzji. Nie ma u nas skryptów rozmów, sam wybierasz najlepszy sposób na dbanie o swoich Klientów.

  • Zapewnimy Ci pełne wdrożenie pod okiem dedykowanego opiekuna wdrożenia (nauczymy Cię systemów, z których korzystamy, np. eRecruiter, SalesForce, ale też pokażemy Ci nasze dobre praktyki w pracy z Klientami).

  • Pracujemy w otwartej kulturze organizacyjnej, jesteśmy na Ty, nie mamy formalnego dress codu, a nasz zespół to obecnie 10 CSMów (Ty możesz być tym jedenastym 😊)

  • Pracujemy hybrydowo – 2 dni pracy z biura w Warszawie (Rondo Daszyńskiego) i 3 dni pracy zdalnej. Jeśli chcesz, możesz też być w biurze częściej.

  • Mamy wewnętrzną wypożyczalnie aut na wyjazdy do Klientów.

  • Damy Ci telefon służbowy z możliwością wykorzystania na potrzeby prywatne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • działania rozwojowe

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • treningi umiejętności miękkich

  • dobra lokalizacja biura

  • rekrutacje wewnętrzne i staże wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem

2

Spotkanie z Menadżerem zespołu i Menadżerem działu