Oferta pracy

Junior Customer Support Specialist

Verseo sp. z o.o. sp.k.

4 5005 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Węglowa 1/3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Węglowa 1/3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • stałe wsparcie klienta w zakresie obsługiwanego pakietu usług - kontakt mailowy i telefoniczny,

  • odpowiedzialność za najwyższej jakości obsługę i dobre doświadczenia klienta - to jeden z przypadków, w których liczy się i ilość, i jakość.

Nasze wymagania

  • masz pierwsze szlify w obsłudze klienta B2B - w tym w kontakcie telefonicznym,

  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • wyróżnia Cię samodzielność i wysoka etyka pracy,

  • zręcznie poruszasz się w środowisku Google (Google Sheets, Prezentacje Google, Google Docs),

  • znasz angielski, na poziomie min. B2/C1,

  • interesujesz się marketingiem online i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie,

  • jesteś graczem zespołowym.

To oferujemy

  • zarobki: B2B → 4500 - 5500 zł netto + VAT,

  • pakiet szkoleń na start - w pierwszych tygodniach wciągamy Cię na pokład - uczymy obsługi narzędzi, tworzenia kampanii, podstaw SEO, szkolimy z CRM-a, naszych produktów, rozmów z klientem itp.,

  • pracę w nowoczesnym Parku Technologicznym w Poznaniu,

  • dostęp do uznanych na świecie narzędzi jak HubSpot, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Screaming Frog i 20 innych narzędzi SEO/SEM z dostępem do wersji płatnej,

  • permanentny proces nauki z najlepszymi w branży - zakończenie onboardingu nie oznacza końca nauki - damy Ci dostęp do platformy e-learningowej, kursów, webinarów, poradników i innych materiałów szkoleniowych, a w pracy będzie pomagał Ci bardziej doświadczony opiekun,

  • nieograniczone możliwości rozwoju - jeśli chcesz zdobywać nowe kompetencje, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc,

  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne - niektóre wybieramy sami, ale możesz też przedstawić swoje propozycje,

  • możliwość rozszerzenia swojej wiedzy o nowe kanały marketingowe,

  • sprecyzowane zadania i cele - zawsze wiesz, co masz robić, ale pozostawiamy Ci dużą swobodę działania i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Pora dołączyć do zawodowców. W Verseo, pod koniec dnia, 1+1 zawsze daje 3.

Verseo od 6 lat zdobywa najwyższe pozycje w niezależnych rankingach największych agencji SEO/SEM w Polsce. Jesteśmy strategicznym partnerem Google w Europie Wschodniej i Centralnej i wspieramy marketingowo ponad 3 tys. klientów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego potrzebujemy właśnie Ciebie?

Dołącz do zespołu Customer Success, czyli specjalistów w obsłudze klienta, którzy dbają o relacje z klientami oraz zapewniają najwyższą jakość obsługi. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli tylko lubisz pracować z klientami i chcesz się rozwijać w tym kierunku.

Chcemy, aby dołączył do nas ktoś kto ma za sobą pierwsze doświadczenie w obszarze obsługi klienta, wie jak rozmawiać z klientami i dobrze się w tym czuje. Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie bardzo pomocne - będziesz wspierać klientów i rozwiązywać ich problemy.