Oferta pracy

Junior Data Analyst

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • działania analityczne w ramach przygotowywania kampanii marketingu bezpośredniego

  • prowadzenie testów A/B na wdrażanych kampaniach oraz pomiar i ocena ich efektywności

  • opracowywanie statystycznych podsumowań prowadzonych kampanii i testów

  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących klientów detalicznych

  • udział w projektach długofalowo kształtujących strategię komunikacji targetowanej mBanku

Nasze wymagania

  • znajomość języka SQL lub wysoka motywacja do jego nauki

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • umiejętności analityczne oraz krytycznego myślenia

  • umiejętności komunikacyjne w zakresie prezentacji danych i logicznego argumentowania

  • studenci ostatnich lat lub absolwenci takich kierunków jak: ekonometria, matematyka, statystyka, analiza danych, informatyka

Mile widziane

  • wiedza z zakresu sprzedaży cyfrowej i technik e-commerce

  • znajomość języków programowania: R, Python

To oferujemy

Praca hybrydowa to 2 dni w tygodniu pracy w biurze w Łodzi i 3 dni pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy