Oferta pracy

Junior Data Analyst (Logistics/Tender)

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.O firmie

  • Baraniaka 88C, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

Baraniaka 88C

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wesprzesz wszystkie zespoły w zakresie tworzenia modeli kalkulacyjnych do europejskich projektów transportowych w oparciu o historyczne dane przetargowe, bieżące dane oraz prognozy,

  • Zajmiesz się całościową analizą biznesową procesów przetargowych, kalkulacyjnych oraz będziesz przygotowywać, modyfikować oraz utrzymywać narzędzia kalkulacyjne w naszej organizacji,

  • Przeanalizujesz zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowe obszary dla firmy,

  • Analizując przepływy wolumenów transportowych, pokażesz, jak kształtują się i zmieniają szanse oraz zagrożenia dla działów operacyjnych oraz handlowych,

  • Wyniki Twoich analiz będą wskazówką, jak sprawić, aby skuteczność działów operacyjnych oraz kierunek rozwoju zespołów handlowych, przekładały się na wzrost naszej organizacji,

  • Na podstawie analiz opracujesz modele, mapy oraz schematy procesów zgodnych z wynikami analiz.

Podział czasu pracy
40%

Projektowanie, implementacja narzędzi analizy i kalkulacji.

40%

Praca z danymi- analiza, weryfikacja, prezentacja.

20%

Warszataty, Dyskusje, Spotkania.

Nasze wymagania

  • Potrafisz analizować dane i budować na ich podstawie rekomendacje,

  • Posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w analizie danych pochodzących z różnych źródeł,

  • Znasz dobrze narzędzia MS Office oraz narzędzia BI i masz doświadczenie lub interesujesz się analityką oraz wizualizacją danych,

  • Samodzielnie potrafisz zidentyfikować problem biznesowy, zaproponować skuteczne rozwiązanie oraz przekazać wnioski i rekomendacje do odbiorcy,

  • Lubisz pracę indywidualną jaki i zespołową,

  • Znasz język angielski na poziomie min. komunikatywnym,

  • Nie obawiasz się podjęcia nowego wyzwania, wymagającego dużego zaangażowania oraz kreatywności.

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka SQL

  • Wiedza z zakresu budowaniu modeli controlling-owych (budżetowanie, rachunek kosztów, symulacja wyników, itp)

To oferujemy

  • Ambitną pracę przy innowacyjnym projekcie,

  • Możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespół,

  • Ciekawy pakiet benefitów to dodatek dla każdego,

  • Fajne biuro, dobrą kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Będziesz mieć szansę wdrażania rozwiązań Business Intelligence,

  • Będziesz mieć realny wpływ na swój rozwój oraz na budowę nowego zespołu Data Intelligence Management,

  • Weźmiesz udział w naszej metamorfozie która pozwoli Ci się rozwinąć i wziąć udział w ciekawym projekcie.