Oferta pracy

Junior Data Analyst

IntredoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie biznesu w podejmowaniu decyzji,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz oraz obsługa zadań ad-hoc,

  • Wdrażanie metod usprawniających raportowanie,

  • Rozwój aplikacji wspomagających analizę danych.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem studiów II stopnia (preferowane kierunki ścisłe w szczególności matematyka, metody ilościowe, Big Data),

  • Umiesz programować w R,

  • Znasz SQL-a na poziomie budowania zapytań,

  • Znasz metody statystyczne i metody wizualizacji danych,

  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia,

  • Dobrze znasz MS Excel,

  • Umiesz zwięźle prezentować wyniki swojej pracy.

Mile widziane

  • Umiejętność budowania raportów w Power BI/shiny.

To oferujemy

  • Rozwój umiejętności technicznych i miękkich w przyjaznym środowisku pod okiem doświadczonego leadera;

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów;

  • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych;

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport

Intredo

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy zgrany i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Przewiń do profilu firmy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę analityczną działów Digital Media, Marketing, Creative oraz będzie współpracować z zespołem WebDev.

Poszukujemy osoby otwartej, z racjonalnym podejściem do pomysłów klienta, potrafiącej wychodzić z własną inicjatywą, rozumiejącą potrzeby klienta i chcącą rozwijać swoje umiejętności techniczne oraz wiedzę biznesową.