Oferta pracy

Junior Data Analyst

Health Labs Care Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Python

  • R

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesu decyzyjnego

  • Weryfikacja hipotez biznesowych

  • Wsparcie w budowaniu i utrzymywaniu analityki

Nasze wymagania

  • Wysokie zdolności numeryczne, łączenia faktów oraz wyciągania wniosków

  • Umiejętność podważania oraz argumentacji własnego zdania

  • Znajomość podstaw rachunku prawdopodobieństwa oraz statystyki (m.in. rozkłady, testy)

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Proaktywne nastawienie do powierzonych obowiązków

  • Wykształcenie z najlepszych uczelni – kierunki ścisłe / ekonomiczne

  • Python / R

  • Power BI

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe (analiza danych / biznesowa)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Możliwość bezpośredniej nauki od ekspertów w branży eCommerce, praca z C-level executives

  • Poczucie realnego wpływu na działania firmy

  • Bieżący feedback

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

HealthLabs to polska firma działająca na rynku suplementów premium.

Od listopada 2019 osiągnęliśmy poziom ponad 120 zatrudnionych osób. Pozyskaliśmy ponad 180 000 unikalnych klientów.

Działamy w Polsce i w Czechach, pracujemy nad ekspansją na kolejne rynki.

Wyprodukowaliśmy do tej pory ponad 50 suplementów o wyjątkowo wysokiej jakości a także pierwsze kosmetyki i nadal poszerzamy nasze portfolio.

Tworzymy nasze produkty z myślą o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów. Opracowaliśmy unikatowe rozwiązania, które pomogą osiągnąć cele związane ze zdrowiem i urodą.

Naszym celem jest tworzenie suplementów diety o wysokiej zawartości składników aktywnych, wysokiej skuteczności oraz wysokiej wchłanialności.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty, to ...

Trafiłeś idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy!

Przewiń do profilu firmy