Oferta pracy

Junior Data Architect

Żabka PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP HANA

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja oraz katalogowanie istniejących zbiorów metadanych (znajomość Data Catalog będzie dodatkowym atutem)

  • modelowanie przepływów danych między systemami (znajomość narzędzi ETL będzie dodatkowym atutem)

  • utrzymywanie i tworzenie funkcjonalnych modeli danych zgodnie z potrzebami biznesu oraz projektów dla klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, ekonomia)

  • bardzo dobra znajomość języka SQL

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy projektowej

  • dobra znajomość j. angielskiego

  • dokładność, skrupulatność, zaangażowanie, analityczne myślenie

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość narzędzi typu Data Catalog

  • znajomość SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne