Oferta pracy

Junior Data Engineer - praktyki

BitPeak Sp. z o.o.

Cząstkowska 32

Bielany

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

O projekcie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu tworzącego nowoczesne rozwiązania analityczne dla firm w Polsce i Europie. Będzie miała możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i kontakt z najnowszymi technologiami z zakresu Microsoft Azure: Synapse, Data Lake, Data Factory, Data Bricks oraz Power BI

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL oraz językach proceduralnych (PL/SQL czy T-SQL)

  • Podstawowa znajomość baz danych, np. Oracle, Microsoft SQL Server lub PostgreSQL

  • Umiejętność analitycznego myślenia ( mile widziane doświadczenie w analizie biznesowej)

  • Chęć współpracy z Klientem zewnętrznym, rozumienia danych oraz powiązań pomiędzy nimi

  • Znajomość angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów na kierunku: IT, matematyka, statystyka, ekonomia lub pokrewne

  • Dostępność na min. 4/5 etatu (preferowany pełny etat)

  • Podejścia “can do”, nastawienia na znajdowanie rozwiązań oraz krytycznego myślenia

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka Python

To oferujemy

  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji

  • Udział w pełnym procesie wytworzenia wartości dla klienta od zbierania wymagań, poprzez modelowanie i tworzenie rozwiązań Business Intelligence

  • Możliwość poznania produktów Microsoft w szczególności komponentów Azure (m.in. Azure Managed Instance, Azure Data Lake, Azure Event Hub, Azure Data Factory, Azure Databrics, SSAS Tabular) oraz stacku od premise ( SSIS, SSRS)

  • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • brak dress code’u

  • przyjazną atmosferę

Jesteśmy zespołem praktyków specjalizujących się w dostarczaniu rozwiązań analitycznych, Business Intelligence oraz Big Data. Nasze działania koncentrują się w obszarze przetwarzania (Data Engineering) i wizualizacji danych(Story Telling) oraz optymalizacji procesów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy