Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Data Scientist/Data Engineer

Strom Power, LLCO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Strom Power, LLC jest międzynarodową firmą działającą na rynkach energii, założoną w Stanach Zjednoczonych z biurem w Warszawie. Firma ściśle współpracuje z Politechniką Warszawską w kwestii rekrutacji przyszłych analityków.

Szukamy kandydatów na stanowisko Junior Data Scientist/Data Engineer. Jeśli masz solidne podstawy oraz chcesz się rozwijać w obszarze analizy danych, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Jako Junior Data Scientist będziesz projektował/a i implementował/a narzędzia bazujące na sztucznej inteligencji w celu maksymalnego wykorzystania potencjału gromadzonych danych, wspomagania analizy rynków oraz automatyzacji i optymalizacji procesów wewnątrz firmy.

Naszą firmową kulturę wyróżnia przedsiębiorcze podejście, brak biurokracji, a awans zawodowy i wysokie wynagrodzenie oparte jest na zasługach i wynikach pracy.

Nie znajdziesz nas w Internecie, ponieważ mamy bardzo ścisłą politykę prywatności i jest to sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie utrzymać nasze plany biznesowe i strategie poza konkurencją.

Nasze wymagania

  • tytuł magistra (lub ostatni semester studiów) na kierunkach związanych z IT – mile widziana specjalizacja w analizie danych,

  • dobra znajomość języka Python,

  • dobra znajomość SQL i baz danych (najlepiej MySQL),

  • znajomość zagadnień Machine Learning,

  • umiejętności analityczne, pozwalające na wyciąganie wniosków z danych pochodzących z wielu źródeł,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • motywacja i chęć uczenia się,

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • dobra znajomość bibliotek Python: numpy, pandas, matplotlib, scikit-learn, Sci-Py,

  • samodzielnie wykonane projekty (np. podczas studiów) – pochwal się wynikami swojej pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie również w kierukach związanych z Elektrotechniką (nie jest to warunek konieczny).

To oferujemy

  • ciekawe i zyskowne ścieżki kariery,

  • atrakcyjne wynagrodzenie bazujące na posiadanych umiejętnościach, zaangażowaniu i efektywności,

  • odpowiednie szkolenia w celu zapoznania się z działalnością firmy,

  • lekcje angielskiego i prywatną opiekę medyczną.

Sposób aplikacji:

CV po polsku lub angielsku prosimy wysłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz. W tytule prosimy zamieścić: “Recruitment process for Junior Data Scientist”.