Logo Pracuj.pl

Junior Data Scientist

Bank PekaoO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

Mile widziane

  • R

  • Docker

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, rozwój i utrzymanie narzędzi/modeli Machine Learning wspierających zarządzanie ryzykiem kredytowym
  • Przeprowadzanie analiz typu data mining, text mining prowadzących do wydobywania wiedzy z dużych wolumenów danych
  • Współpraca z innymi zespołami przy wdrożeniach zbudowanych narzędzi w systemach Banku

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu ścisłym (np: metody ilościowe, informatyka, matematyka, statystyka, fizyka, ekonometria i pokrewne)
  • Masz dobrą znajomość Python, podstaw SQL (znajomość R bądź innych języków programowania będzie atutem) i lubisz pracować z danymi
  • Interesujesz się tematyką Machine Learning i Data Science
  • Chcesz i umiesz, albo potrafisz zdobywać wiedzę, na temat metod przetwarzania dużych wolumenów danych
  • Cechują Cię wysokie zdolności analityczne, jesteś spostrzegawczy, dociekliwy, cierpliwy, "mądrze" uparty i potrafisz wyciągać wnioski z przeprowadzonych analiz oraz formułować trafne opinie
  • Przede wszystkim chcesz się rozwijać w obszarze Data Science

  • Tematyki BigData (Spark, PySpark)
  • Modeli NLP opartych na transformerach (np. BERT), wyrażeń regularnych (regex)
  • Kontenerów Docker/Kubernetes

To oferujemy

  • Pracę w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach dot. obszaru Ryzyka
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Prywatną opiekę medyczną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
36384

Junior Data Scientist, mazowieckie