Oferta pracy

Junior Data Scientist - Międzynarodowy Program Talentowy

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Sokolska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ING Bank Śląski S.A.

Sokolska 34

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • SQL

Mile widziane

  • R

  • SAS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukasz pomysłu na swój rozwój? Aplikuj na International Talent Programme w ING Banku Śląskim. Czekają na Ciebie ciekawe projekty i wyzwania - to Ty zdecydujesz o swoim rozwoju!

A to jeszcze nie wszystko co dla Ciebie mamy! #Polecam

Podobno na świecie są dwa typy ludzi – Ci, którzy potrafią wnioskować z niekompletnych danych… :) Jeżeli należysz do tych pierwszych, wiążesz swój LOSS z Data Science, potrafisz robić CUDA na GPU, krzycząc "AUC!" nie masz na myśli bólu w kolanie - do tego wiesz, czy Anaconda potrafi zjeść Pythona, a Twój kod (i docstringi!) jest świetną próbką treningową dla NLP, to… jesteś w dobrym miejscu!

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która może i chce dołączyć do nas od okolic września. Jeśli termin jest dla Ciebie ok może warto wspomnieć o pozostałych wymaganiach, a mianowicie aplikuj jeśli:

- masz dyplom licencjata, inżyniera lub magistra, preferowane kierunki to informatyka, automatyka, matematyka, statystyka, ekonometria lub metody ilościowe,

- masz nie więcej niż 2 lata komercyjnego doświadczenia – w ten okres wliczają się - wszystkie doświadczenia na umowie o pracę,

- szukasz pracy pełen etat,

- nie są Ci obce modele regresyjne, modele szeregów czasowych, analiza bayesowska, data mining, drzewa decyzyjne, SVM, modele segmentacyjne, algorytmy ewolucyjne, analiza grafów, deep learning, text-mining, NLP,

- komercyjnie lub wolnym czasie eksperymentujesz z różnymi algorytmami ML/DL.

- spinamy się technologicznie, my korzystamy z Pythona i Javy, SAS-a, T-SQL i PL/SQL, Scali, Bash-a.

- chcesz zobaczyć jak wygląda BigData w Banku z wykorzystaniem Hadoopa, HBase-a, MapReduce, Hiva, Sparka, Splunka, NoSQL-a.

- Linux to dla Ciebie oczywisty wybór systemu operacyjnego,

- biegle komunikujesz po angielsku w mowie i w piśmie.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • support
  • product owner
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • BDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • co najmniej 3 projekty

  • wsparcie talent menadżera w budowaniu swojej ścieżki kariery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

stworzenie profilu w Taleo

2

analiza CV

3

testy predyspozycji

4

rozmowa telefoniczna

5

spotkanie weryfikacyjne

6

panel rekrutacyjny

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Czego możesz spodziewać się po kliknięciu przycisku aplikuj? Dość rozbudowanego formularza, o którego uzupełnienie Cię poprosimy. Na podstawie tych informacji oraz Twojego CV mailowo będziesz otrzymywać informacje o kolejnych krokach więc staraj się zerkać na swoją skrzynkę raz na jakiś czas :)

Jeśli chcesz nas o coś zapytać pamiętaj, że możesz też umówić się z obecnym uczestnikiem programu ITP na niezobowiązującą, wirtualną kawę: