Oferta pracy

Junior Data Scientist

Compensa TU S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie do Departamentu Danych i Strategii Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Przygotowanie danych do analiz oraz modelowania
  • Analiza i interpretacja biznesowa danych statystycznych
  • Programowanie w języku Python oraz tworzenie zapytań SQL do hurtowni danych
  • Projektowanie i budowa modeli uczenia maszynowego w obszarze kierowalności szkód oraz zarządzania pricingiem i procesem ofertowania
  • Walidacja modeli uczenia maszynowego, interpretacja wyników, analiza sposobu działania modeli (XAI)
  • Udział przy wdrożeniu rozwiązań Data Science na środowisko produkcyjne
  • Przygotowanie oraz raportowanie miar weryfikujących skuteczność procesów

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego lub nauki na V roku studiów (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, ekonomia, metody ilościowe, inżynieria danych, Data Science)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze analizy danych (także w formie udziału w konkursach na kaggle’u, publikacji analiz eksploracyjnych lub modelowania Machine Learning na github lub kaggle)
  • Znajomości języków programowania Python lub R (z chęcią nauki Python’a), SQL
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości technik modelowania i założeń różnych modeli statystycznych i uczenia maszynowego
  • Kreatywnego myślenia, samodzielności oraz inicjatywy w działaniu

Co oferujemy?

  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z karnetu sportowego
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń merytorycznych oraz językowych
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego Buddy’ego we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • Praca w miłej atmosferze w zespole z doświadczonymi mentorami biznesowymi i analitycznymi

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy