Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Data Scientist

A.T. Kearney Sp. z o.o.

7 50011 000 brutto / mies.

Królewska 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Machine Learning

  • SQL

Mile widziane

  • Azure

  • Selenium

  • NLP

  • JavaScript

  • C#

  • Power BI

O projekcie

Do rosnącego zespołu DCoE (Digital Centre of Excellence) w Warszawie szukamy specjalistów analityki z doświadczeniem w Python i modelowaniu statystycznym. Nasz zespół składa się z ekspertów z zakresu Data Science i Machine Learning, rozwiązań Business Intelligence, architektury IT i rozwoju oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • Typowe zadania projektowe dla roli Data Scientist obejmują manipulację danymi, transformacje, tworzenie i ocenę modeli data science, przygotowywanie rozwiązań PoC dla klientów oraz pokazywanie w jaki sposób mogą tworzyć wartość z danych. Będziesz również przedstawiać wygenerowane wnioski nietechnicznym członkom zespołu projektowego lub bezpośrednio klientowi.

Nasze wymagania

- Minimum 1 rok doświadczenia w analizie danych

- Inżynier/ Magister z Informatyki / Analityki Danych / Big Data / innej dziedziny związanej z IT

- Doświadczenie w Python / R i SQL

- Konkretne umiejętności i doświadczenie związane z co najmniej jednym z poniższych:

• Uczenie maszynowe (tworzenie, testowanie i wdrażanie rozwiązań związanych z uczeniem nadzorowanym/nienadzorowanym) oraz modelowanie statystyczne

• Inżynieria danych (manipulacja danymi, inżynieria cech, selekcja zmiennych)

• Przetwarzanie języka naturalnego (np. analiza sentymentu, topic modelling)

• Wizualizacja danych (np. Power BI)

• Analiza danych przestrzennych

• Web scraping

• Matematyczne metody optymalizacji

- Krytyczne myślenie i zdolności analityczne

- Gotowość do dzielenia się pomysłami i opiniami, gdy tylko dołączysz do zespołu

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Umiejętności komunikacyjne - ważną częścią pracy jest komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami

- Biegła znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna znajomość jednej z technologii chmurowych(Azure / GCP / AWS)

  • Praktyczne doświadczenie z koncepcjami i rozwiązaniami BigData (np. Spark, Hadoop, Hive, Cassandra, Kafka)

  • Inne języki programowania (np. JavaScript, C#)

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

To oferujemy

  • Szybki rozwój kariery

  • Wiele możliwości rozwoju umiejętności (dostęp do platform takich jak Udemy, roczny budżet na szkolenia i certyfikaty, zróżnicowane zadania projektowe z możliwościami lokalnymi i międzynarodowymi)

  • Konkurencyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna, plan emerytalny i program Multisport)

  • Środowisko ambitnych osób, nastawionych na tworzenie najlepszych wartości dla naszych klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dostęp do platform

Jesteśmy globalną firmą doradczą w ponad 40 krajach, której pracownicy sprawiają, że jesteśmy tymi, kim jesteśmy. Kearney - to osoby o różnych pasjach i mocnych stronach, które czerpią tyle samo radości z wykonywanej pracy, co ze współpracy z naszymi klientami.

Przez lata pielęgnowaliśmy kulturę, w której jednoczą nas wspólne wartości - pasja, solidarność, hojność, ciekawość i odwaga - a te ożywają w pracy, którą wykonujemy. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy indywidualni i otwarci oraz tworzymy miejsce, w którym każdy może w pełni zaangażować się w pracę.

Przewiń do profilu firmy

Czego możesz oczekiwać

  • Nowe możliwości. Współpracując z klientami z różnych branż i praktyk, poszerzysz swoją wiedzę i doświadczenie w wielu obszarach.

  • Rozwój. W Kearney będziesz pracować z ludźmi, którzy pomogą Ci być najlepszym. Zapewniamy zasoby potrzebne do rozwoju i przekraczania własnych oczekiwań, bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię kariera.

  • Możliwość bycia sobą. W Kearney dajemy Ci swobodę twórczego współtworzenia wartości, jednocześnie realizując własne marzenia. Chcemy, abyś zaangażował/ a się w pracę i czerpał/a radość z tego, co robisz. Dlatego wspieramy naszych pracowników, gdy chcą pokazać swoją wyjątkowość i oferujemy spersonalizowane możliwości.