Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Database Analyst

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQVIA to wiodący dostawca zintegrowanych informacji oraz usług dla sfery ochrony zdrowia wspieranych przez rozwiązania technologiczne o globalnym zasięgu oraz pełnym zakresie kompleksowych rozwiązań klinicznych oraz komercyjnych.

    CRM/OK/JDA

    Opis Stanowiska:

    • Formatowanie i obsługę danych z plików zewnętrznych;
    • Wykonywanie operacji mapowania baz danych;
    • Rozwijanie narzędzi ad hoc w celu wypełnienia specyficznych wymagań klientów;
    • Rozwijanie oraz wspieranie i utrzymywanie lokalnych rozwiązań technicznych;
    • Wypełnianie procedur i zaleceń korporacyjnych;
    • Wdrażanie rozwiązań technicznych w celu zapewnienia zgodności z wymogami lokalnego prawa;
    • Obsługiwanie wewnętrznego systemu zleceń bazy danych.
    Wymagania:
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z bazami danych;
    • Wykształcenie wyższe licencjackie: Informatyka lub pokrewne;
    • Wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz podstawowa wiedza IT;
    • Bardzo dobra znajomość SQL, preferowany T-SQL;
    • Dobra znajomość języka angielskiego;
    • Dokładność, dobra organizacja pracy, zorientowanie na obsługę klienta.

    Mile widziane:

    • Znajomość PHP, C#, SSIS, SSRS,
    • Znajomość specyfiki rynku farmaceutycznego.
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
    • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku w pracy dla największych firm z branży farmaceutycznej.

    Administratorem danych jest IQVIA Commercial Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), przy ul. Konstruktorskiej 13, IQVIA Commercial Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-673, przy ul. Konstruktorskiej 13 oraz IQVIA Technology Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-675, przy ul. Wołoskiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.