Oferta pracy

Junior Delivery Manager

Edge One Solutions Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie, wdrażanie, usprawnianie strategii i standardów działania w dziale Delivery

  • Administracja personalna

  • Współpraca w zarządzaniu ryzykiem i rentownością projektów, kontraktów

  • Współtworzenie, realizacja, monitorowanie budżet swojego działu

  • Pomoc w alokacji pracowników i zasobów do projektów/kontraktów

  • Wsparcie, branie udział w inicjatywach związanych z utrzymaniem pozytywnego wizerunku pracodawcy (wydarzenia integracyjne, eventy wew./zew. etc.)

  • Onboarding/offboarding pracowników

  • Wsparcie pracowników w usprawnieniu współpracy z klientami

  • Dbanie o motywacje i rozwój pracowników

  • Rozliczanie godzin pracowników

  • Współpraca z zespołem Delivery Managerów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne, zarządzanie lub administracja

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży IT

  • Min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT w roli leadera zespołu lub

  • Min 4-letnie doświadczenie w HR w IT (HR Business Partner, Resource Manager, Specjalista ds. HR)

  • Umiejętność wielozadaniowej pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Doskonałe zdolności organizacyjne

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Zaawansowane umiejętności negocjacji, rozwiązywania konfliktów, motywacji

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Kompetencje techniczne będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwośc współpracy z międzynarodowymi klientami, liderami w swoich sektorach

  • Możliwość rozwoju poprzez autorski program rozwoju People Development Programme

  • Program #WorkLifeBalance inicjatywy sportowe, webinary #Edge1talks, teleturnieje, wyjścia integracyjne i wiele innych...

  • Zapewniamy również wsparcie psychologiczne - reagujemy w każdej sytuacji

  • I oczywiście benefity… bezpłatne lekcje angielskiego, prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, chillroom

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Poznajmy się!

Edge One Solutions to miejsce tworzone nie tylko przez ekspertów, ale również pasjonatów technologii. Liczymy ponad 250 Specialistów, jednak w Grupie Euvic, której częścią jesteśmy, jest nas już 3500. Pracujemy na międzynarodowych projektach, dla liderów reprezentujących różne branże np. Allegro, Sabre, Empik i wiele innych. Obecnie do naszego Warszawskiego biura poszukujemy osoby na stanowisko Office & Administration Specialist.

Przewiń do profilu firmy