Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Demand Planner (Młodszy Planista)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stock Polska - producent Czystej de Luxe, Żołądkowej Gorzkiej, Stock Prestige firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poszukujemy osoby spełniającej poniższe wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ( preferowane kierunki ścisłe, ekonomiczne )
    • Min. 1,5roku doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie z sektora FMCG – warunek konieczny
    • Doświadczenie w branży alkoholowej będzie dodatkowym atutem
    • Biegła znajomość programów MS Office, zwłaszcza MS Excel
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Plusem będzie znajomość środowiska SAP
    • Umiejętność czytania i rozumienia liczb - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
    • Proaktywność, zaangażowanie, asertywność, dokładność

    Zadania na tym stanowisku to:

    • Monitoring i analiza potrzeb konsumentów
    • Branie udziału w przygotowywaniu planów popytu które zostaną zastosowane w procesie Sales and Operations Planning (S&OP)
    • Współtworzeniu i prowadzenie modeli prognoz statystycznych z wykorzystaniem danych historycznych i trendów rynkowych oraz prognoz uzyskanych z działów komercyjnych (Sprzedaży, Marketingu, Kontrolingu) a także z innych źródeł ( Produkcja, Logistyka)
    • Konsultacje z innymi osobami w obrębie firmy z działami Sprzedaży, Marketingu i Finansowym w celu usprawnienia procesu planowania
    • Bliska współpraca z planistami produkcji i zapewnienie  koordynacji działań komercyjnych i operacyjnych
    • Udzielanie wsparcia działowi S&OP na poziomie lokalnym i Grupy  oraz realizacja zadań administracyjnych  towarzyszącym procesom S&OP

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami
    • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy
    • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
    • Pracę w zgranym zespole
    • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
    • Owoce dni dla Pracowników przez cały rok
    • Dogodna lokalizację biura – Centrum Warszawy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.