W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Developer ASP.NET

Profi-Data Sp. z o.o.

  • Milczańska 30A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Milczańska 30A

Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Core

  • SVN

  • Git

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • udział w zespołach przygotowujących analizy przedwdrożeniowe, w tym projektowanie modelu rozwiązań dodatkowych

  • tworzenie i testowanie nowych rozwiązań ASP.NET, raportów i aplikacji zgodnie z wymogami klientów

  • wsparcie w integracji SAP BO z innymi rozwiązaniami informatycznymi

  • uczestnictwo w pracach wdrożeniach systemu SAP Business One

  • rozwój zawodowy i stałe podnoszenia własnych kwalifikacji

Nasze wymagania

  • umiejętność tworzenia aplikacji webowych typu MPA przy wykorzystaniu ASP.NET MVC oraz ASP.NET Core

  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji – SVN oraz GIT

  • praktyczna umiejętność tworzenia zapytań do bazy danych z wykorzystaniem T-SQL (Microsoft SQL Server)

  • znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia oprogramowania

Mile widziane

  • posiadanie wiedzy biznesowej z zakresu systemów ERP w zakresie rozumienia i identyfikacji potrzeb klienta

  • uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport), w firmie działającej w branży IT ponad 25 lat

  • możliwość pracy na warunkach umowy B2B

  • swobodną atmosferę pracy i elastyczny czas pracy

  • możliwość awansu zawodowego

  • pracę w ambitnym zespole

  • ciągłe kształcenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • możliwość uzyskania certyfikacji firmy SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

PROFI-DATA (www.profidata.com.pl) - firma informatyczna realizująca m.in. projekty wdrożeniowe dla sektora MŚP w oparciu o system ERP SAP Business One, poszukuje do siedziby firmy w Szczecinie osób na stanowisko:

Junior Developer ASP .NET

Przewiń do profilu firmy