Oferta pracy

Junior Developer Microsoft Dynamics NAV

Dynamics Development Center Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
EIP S.A. to doskonałe miejsce na rozpoczęcie profesjonalnej kariery!
Budujemy biznes odpowiedzialny i nowoczesny.
Dołącz do nas! Odnieś z nami sukces i rozwijaj biznes IT w Europie.

TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie realizacji projektów wdrożeniowych Microsoft Dynamics NAV/BC
  • Programowanie w AL
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Wsparcie migracji danych
  • Rozwiązywanie problemów zidentyfikowanych w systemie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub studenci IV i V roku – kierunki: Finanse i Rachunkowość
  • Ekonomia, Logistyka, Informatyka, pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Samodzielność i szybkie przyswajanie nowych informacji

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Ogólna wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstw
  • Znajomość systemów klasy ERP i CRM
  • Doświadczenie w finansach/księgowości/logistyce

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia podstawowe wraz z systemem bonusowym
  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Samodzielność i dużą swobodę w organizacji pracy
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Pakiet sportowy
  • Prywatną opiekę medyczną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy również o opatrzenie wysłanych dokumentów oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy