Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Junior Developer

MAK IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Zajmuje się programowaniem (tworzeniem i rozwijaniem) systemów informatycznych

  • Podnosi swoje kwalifikacje i aktywnie uczy się nowych technologii i narzędzi

  • Uczestniczy w rozwiązywaniu i debugowaniu problemów z oprogramowaniem, wykorzystując umiejętności techniczne i narzędzia do skutecznego i terminowego wyodrębniania przyczyny problemu.

  • Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w realizacji projektów i współpracować bezpośrednio z Architektem Systemowym oraz Senior Developerem

Nasze wymagania

  • Minimum 2. rok studiów informatycznych lub nauk ścisłych (matematyka, fizyka i podobne)

  • Umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialność

  • Wykazywanie inicjatywy oraz ponoszenie odpowiedzialności za realizowane zadania i rozwiązywane problemy

  • Umiejętność analizowania złożonych problemów logicznych oraz tworzenia algorytmów i rozwiązań programistycznych

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie struktur danych, algorytmów i projektowania obiektowego

  • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie z platformą .NET 4+, .NET Core 2+ i językiem programowania C#

  • Znajomość HTML, JavaScript, Bootstrap 4, CSS

  • Doświadczenie z językiem Python 3+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

MAK IT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MAK IT jest młodą i nieszablonową firmą informatyczną utworzoną na bazie wieloletnich doświadczeń w obszarze ubezpieczeń i budowy oprogramowania. Naszym celem jest stać się wiodącym dostawcą rozwiązań SaaS - Software-as-a-Service dla rynku ubezpieczeniowego.

Przewiń do profilu firmy

Rola

Junior Developer jako członek zespołu MAK IT skutecznie pracuje nad dostarczaniem rozwiązań, nowych modułów i komponentów systemu. Głównym obowiązkiem Junior Developera jest, wprowadzanie prostych modyfikacji w kodzie oprogramowania przy efektywnym wykorzystaniu posiadanej wiedzy oraz dostępnych zasobach. Elastyczne formy zatrudnienia i indywidualnie ustalany wymiar godzin pozwala łatwo połączyć pracę ze studiami nawet w trybie dziennym.