Ta oferta pracy jest nieaktualna od 617 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5093346"
    Światowy lider rekrutacji specjalistów i kadry zarządzającej głównie w obszarach IT, inżynieria i finanse. Experis powstał z połączenia wiedzy i doświadczenia Manpower Professional oraz Elan IT.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: P281611

    Opis stanowiska
    • Analiza zapytań klientów oraz podejmowanie wynikających z nich działań.
    • Dostosowywanie i konfiguracja aplikacji zgodnie z wymaganiami.
    • Weryfikacja pracy innych zespołów uczestniczących w dostarczaniu rozwiązania.
    • Odpowiadanie na zapytania międzynarodowych klientów.
    • Tworzenie dokumentacji.

    Wymagania

    Zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające doświadczenie zdobyte przy projektach akademickich, w kołach naukowych, stażach lub praktykach.

    Jeśli:

    • jesteś absolwentem lub studentem (ostatnich lat studiów),
    • posiadasz wiedzę i/lub doświadczenie z bazami danych SQL,
    • posiadasz wiedzę i/lub doświadczenie dotyczące aplikacji webowych (znajomość HTML5, CSS),
    • posiadasz praktyczną znajomość MS Office (Excel, Word)
    • bardzo dobrze znasz język angielski
    • jesteś otwarty na nowe wyzwania i pracę w środowisku IT,
    • potrafisz pracować w zespole.

    Mile widziane:

    • znajomość AngularJS/.Net/Selenium będzie dodatkowym plusem
    Oferta
    • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.
    • Premię roczną.
    • Bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatna opiekę medyczną, kartę sportową.
    • Sprecyzowaną ścieżkę kariery w globalnej organizacji.
    • Zaplanowany cykl szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Udział w międzynarodowych projektach.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5093346" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5093346 data-apply="popup"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5093346" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5093346 data-apply="popup"

    Agencja zatrudnienia nr 412.