Logo Pracuj.pl

Junior Developer

BRAINODE Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV

BRAINODE Sp. z o.o.

Grota-Roweckiego 112b

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy komercyjnych projektach.

Nasze wymagania

  • Język Angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie materiałów szkoleniowych, oraz czytanie dokumentacji technicznych
  • Ścieżka frontend:
  • Podstawowa znajomość frameworka Angular
  • Podstawowa znajomość HTML / CSS / Javascript
  • Ścieżka backend developer:
  • Podstawy programowania w język C#

To oferujemy

Po odbyciu stażu możliwe jest nawiązanie stałej współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

O nas

Zapraszamy do odbycia stażu / aplikacji na stanowisko Junior developera.

Zdobądź doświadczenie pod okiem doświadczonych developerów wspierając pracę przy komercyjnych projektach. Opracowaliśmy ścieżkę niezbędnych kursów by zdobyć niezbędne wiedzę.

U nas nie będziesz parzyć kawy (chyba że sobie ;) )

Zapewniamy niezbędny sprzęt i fachowa pomoc, zgranego zespołu.

Z uwagi na szybkość transferu wiedzy konieczna jest praca w biurze (ul. Grota Roweckiego 112B, 52-232 Wrocław).

Jeśli dopiero chcesz rozpocząć naukę, lub programowałeś w innych językach, istnieje możliwość otrzymania materiałów szkoleniowych po wykonaniu których możliwe będzie aplikowanie na to stanowisko.

Junior Developer, Grota-Roweckiego 112b, Krzyki, Wrocław