Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

CodeWave

Krakowska 88a

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • AWS Lambda

  • Elasticsearch

  • Redis

  • Varnish

  • Ansible automation

  • Gitlab CI

  • Jenkins

  • Docker

  • Kubernetes

  • Linux

  • Ubuntu

  • CentOS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwerów on-premise i cloud (AWS, Azure)

  • współpraca z programistami

  • monitoring usług

  • bieżące utrzymanie systemów

  • automatyzacja procesów

  • wsparcie developerów w tworzeniu i utrzymaniu systemów

  • utrzymanie istniejących i rozwój nowych procesów CI/CD

  • projektowanie i implementacja systemów w środowiskach takich jak Kubernetes, AWS, Azure

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux

  • Znajomość podstaw technologii sieciowych, protokołów internetowych

  • Zamiłowanie do technologii i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie z konfiguracją i utrzymaniem usług webowych

  • Doświadczenie z konteneryzacją

  • Doświadczenie z rozwiązaniami typu cloud (AWS, Azure)

Podział czasu pracy
60%

Bieżący support istniejących systemów

20%

Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

10%

Dokumentacja

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • kanban

Skład zespołu

  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Integration

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • firma wspiera projekty open source

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Co piątek – wspólny lunch (nie zawsze jemy burgery)

    • Pracę przy projektach dla rozpoznawalnych marek zagranicznych

    • Dużo pozytywnej energii i luźną atmosferę

    • Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • Dostęp do materiałów edukacyjnych

    • Sprzęt – laptop lub mocna stacja robocza i 2x24'' monitory

    CodeWave

    Jesteśmy “młodym, dynamicznym zespołem”, lecz nie szukamy Ciebie z uwagi na “intensywny rozwój”. Wręcz przeciwnie - zależy nam na tym, aby nasza firma pozostała niewielka. Liczy się dla nas jakość naszej pracy, wzajemny szacunek i zaufanie - zarówno wewnątrz zespołu, jak i w pracy z klientami. Pracujemy jednocześnie nad wieloma projektami z różnorodnych branż, co daje pole do rozwoju w wielu kierunkach jednocześnie. Lubimy luźną atmosferę, więc nie uświadczysz u nas zadęcia, wielostopniowej hierarchii i wielopoziomowej akceptacji pomysłów. Szukamy nie pracownika, a członka zespołu.

    Dołącz do nas!

    Przewiń do profilu firmy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy