Oferta pracy

Junior DevOps Engineer (Akademia Cloud Competence Center)

ONWELO S.A.

4 0007 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cloud Platform

  • Continuous Integration

  • Continuous Delivery

  • Docker

  • Kubernetes

System operacyjny

O projekcie

Jako Partnerzy Google Cloud i Microsoft Azure możemy oferować naszym klientom usługi i produkty oparte na technologii chmurowej GCP i Azure. Biorąc udział w trzeciej edycji programu, dołączysz do zespołu młodych talentów, który pod naszą opieką weźmie udział w pełnej ścieżce szkoleniowej uzupełnionej labami oraz praktycznymi zadaniami. Akademia Cloud Competence Center zakończy się certyfikacją i pracą przy komercyjnych projektach z obszaru DevOps Cloud.

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w jednej z dwóch ścieżek rozwoju w obszarach Google Cloud lub Microsoft Azure, dzięki którym nauczysz się między innymi, w jaki sposób planować i konfigurować GCP bądź Azure, wdrażać, implementować, optymalizować i automatyzować środowisko czy budować pipeliny CI/CD

  • Masz pełny dostęp do platformy szkoleniowej

  • Uczenie się w praktyce poprzez aktywny udział w labach

  • Współpraca z naszymi zespołami DevOps, Software Development i inżynierami systemowymi

  • Masz możliwość poznania komercyjnego środowiska projektowego

  • Przygotowywanie się do certyfikacji, która pozwoli Ci na realizację zadań w projektach dla dużych międzynarodowych organizacji

Nasze wymagania

  • Szukasz pierwszej pracy lub chcesz zmienić kierunek swojej kariery na zarządzenie rozwiązaniami opartymi o chmurę Google lub Azure

  • Masz ukończone studia wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym

  • Jesteś pasjonatem technologii chmurowych, szczególnie rozwiązań Google i Azure

  • Chcesz rozwijać się w obszarach na styku oprogramowania i operacji IT

  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialnie realizujesz wyznaczone Ci cele

  • Możesz pracować w pełnym wymiarze godzin

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu minimum średnio zaawansowanym

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Rozwiniesz swoje umiejętności, współpracując z doświadczonymi ekspertami

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa HR

2

Zadanie techniczne

3

Rozmowa Techniczna

4

Informacja zwrotna i decyzja o zatrudnieniu

ONWELO S.A.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Polsce, w której zgrane zespoły ekspertów budują rozwiązania IT wspierające biznes i duże organizacje międzynarodowe. Realizujemy projekty w obszarach software developmentu, technologii chmurowych, utrzymania usług IT, RPA czy Big Data.

Przewiń do profilu firmy