Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior DevOps Engineer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Katowice

Poszukujemy absolwentów studiów informatycznych celem nawiązania stałej współpracy. Kandydata powinna cechować umiejętność planowania i podejście analityczne do rozwiązywanych problemów.

Zadania:

  • Praca w środowisku wysokiej dostępności HA.
  • Instalacja oraz konfiguracja systemów i modułów (pakietów) oprogramowania będącego przedmiotem wdrożenia.
  • Udział w tworzeniu projektów i scenariuszy testów wydajnościowych, niezawodnościowych, akceptacyjnych oprogramowania i ich weryfikacji, oraz przeprowadzanie tych testów.
  • Konfiguracja i utrzymywanie środowisk deweloperskich, testowych i produkcyjnych.
  • Monitoring infrastruktury, usług, systemu, sprzętu, aplikacji.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów w ramach świadczonego serwisu dla użytkowanych systemów.

Wymagania:

  • Ukończone studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie z informatyki, matematyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi: Linux (Debian).
  • Doświadczenie w zakresie administrowania systemami.
  • Znajomość zagadnień sieciowych.
  • Umiejętności pisania skryptów na poziomie podstawowym (Bash, Perl, Python, Ruby).
  • Znajomości baz danych od strony administracyjnej.
  • Ogólnego pojęcia na temat bezpieczeństwa systemów.
  • Podstawowa znajomość narzędzi do monitorowania systemów np. Nagios, Bloonix.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenia w korzystaniu z rozwiązań AWS.
  • Znajomość narzędzi w zakresie konteneryzacji: Docker, Kubernetes.
  • Znajomość GIT/Jenkins/Maven.
  • Umiejętność programowania Java.
  • Znajomość zagadnień automatyzacji testów.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się