Oferta pracy

Junior DevOps Engineer

Billennium S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • AWS

  • Bash

  • Python

  • Docker

Mile widziane

  • Kubernetes

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie infrastruktury projektu jako kodu (IaC),

  • Utrzymywanie kodu i konfiguracji oprogramowania projektu,

  • Tworzenie CI/CD pipelines do testowania, budowania i wdrażania oprogramowania i infrastruktury,

  • Tworzenie i utrzymywanie rozwiązań programistycznych opartych na kontenerach (Docker, Kubernetes),

  • Zarządzać logowaniem systemowym, alertami i monitorowaniem bezpieczeństwa,

  • Brać udział w różnych ambitnych projektach - w fazie rozwoju i utrzymania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność pracy w środowisku systemowym Linux,

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi CI / CD,

  • Znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (AWS/Azure/Google Cloud Platform),

  • Znajomość podstawowych zagadnień i protokołów sieciowych (TCP/IP, SSH),

  • Znajomość przynajmniej niektórych z następujących narzędzi: Terraform, Vagrant, Serverless Framework, Git, ELK (Elastic Search, Logstash, Kibana), Ansible,

  • Umiejętność pisania skryptów (Bash, Python),

  • Dobra znajomość konteneryzacji, w szczególności Docker - znajomość Kubernetes będzie dużym atutem,

  • Znajomość dobrych praktyk związanych z procesem Infrastructure as Code (IaC).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u