Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Junior DevOps Engineer (MS SQL)

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Numer referencyjny: /MB/GST/SM/CS/KC7504

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • Posiadasz podstawową znajomość relacyjnych baz danych
    • Posiadasz podstawową znajomość administracji baz danych MS SQL
    • Posiadasz podstawową znajomość języka T-SQL
    • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne, pokrewne, lub w trakcie studiów
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Wykazywanie inicjatywy
    • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność
    • Energię i pasję

    Jak pracujemy

    MS SQL Squad działa w oparciu o metodyki zwinne (Scrum, Kanban) wykonując instalacje, oraz konfiguracje baz danych MS SQL Server. Praca zespołu opiera się przede wszystkim na administrowaniu systemami bazodanowymi. Na zakres codziennych obowiązków składa się m.in. wykonywanie kopii i przywracanie danych, rozwiązywanie problemów związanych z MS SQL Server, tworzenie, oraz wdrażanie skryptów T-SQL, PowerShell, a także monitorowanie efektywności działania baz danych.

    W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
    Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    60%
      - Utrzymanie serwisu (obsługa przychodzących zgłoszeń)

    20%
      -Automatyzacja i prace rozwojowe

    10%
      - udział w projektach

    10%
      - Spotkania

    Pozostałe wymagania

    • Znajomość systemów operacyjnych Windows Server
    • Umiejętność pisania skryptów PowerShell
    • Znajomość metodyki Agile i Scrum będzie dodatkowym atutem
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoja rekrutacją czuwają:

    Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z podanym numerem referencyjnym /MB/GST/SM/CS/KC7504 w temacie e-maila, za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, w celu przeprowadzenia procesu niniejszej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych osobowych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art.22(1) §1 Kodeksu Pracy.
    Zostałam/em poinformowana/y, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w dowolnym czasie.

    Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.